Виборча реформа. Шлях довжиною в десятиліття

Виборче законодавство в Україні змінювалось доволі часто, тому одним з найпопулярніших аргументів на користь кодифікації була можливість стабі- лізації нормативної бази та підвищення якості виборчих практик. Ключовим наслідком виборчої реформи стало законодавче закріплення механізмів та гарантій реалізації виборчих прав громадян, зокрема рівності представ- ництва жінок та чоловіків у виборчому процесі, розширення доступності виборчих процедур для людей з інвалідністю, забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та внутрішніх трудових мігрантів.


Ця оцінка відтворює реальну ситуацію щодо якості нещодавно проведених за- гальнонаціональних виборчих кампаній та демонструє потенціал удоскона- лення електоральних практик на базі оновленого виборчого законодавства. Щоправда, навіть відносно нещодавно прийнятий парламентом.


Видання цієї публікації відбувається в рамках проєкту «Виборча рефор­ ма задля підсилення впливу агентів змін та підтримки публічного діало­ гу», який здійснюється Громадянською мережею ОПОРА та фінансуєть­ ся Європейським Союзом. Зміст видання є відповідальністю авторів та не обов'язково відображає позицію ЄС.ЧИТАТИ ОНЛАЙН
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім`я та прізвище
Ваша електронна пошта
Ваш телефон
Профайл в телеграм
Для швидкої комунікації
Місто
Відділення Нової пошти
Made on
Tilda